Priekšējais grozs BASIL DENTON M, brūns

76,90 

Basil Denton M ir grezns priekšējais grozs, kas paredzēts stiprināšanai jūsu velosipēda priekšpusē. Šis rotangpalmas velosipēda grozs ir klasiski brūnā krāsā ar mākslīgās ādas apdari.

Produkts pieejams

Pieejamība veikalos
Tööstuse 43
Centrālā noliktava

Apraksts

Priekšējais grozs Basil Denton M ir stilīgs glabāšanas grozs gan vīriešu, gan sieviešu velosipēdiem. Šis grozs ne tikai atstāj tūlītēju iespaidu ar autentisko rotangpalmas materiālu, bet arī padara to par praktisku izvēli, pateicoties tā ērtajam vākam, kas nodrošina papildu drošību jūsu mantām, atrodoties ceļā. Šis velosipēda grozs tiek piegādāts bez stiprinājumiem un piederumiem, lai gan jūs varat iegādāties atsevišķu kastes montāžas sistēmu no Basil, lai to varētu viegli uzstādīt. Mākslīgās ādas rokturi nozīmē, ka šo grozu var paņemt līdzi jebkurā vietā, kad tas ir novietots stāvvietā, tādējādi ietaupot jums papildu iepirkumu maisiņus, lai to ielādētu. Vai meklējat autentiskāku rotangpalmas glabātuvi?
Grozs ir izgatavots no 100% dabīga materiāla. Tas ne tikai piešķir grozam skaistu izskatu, bet arī ir videi draudzīgs, viegls un tomēr izturīgs. Mēs izvēlamies labākās bioloģiskās rotangpalmas un vītolu šķirnes, taču tas paliek dabisks produkts. Tas nozīmē, ka materiāls ir jutīgs pret laikapstākļiem. Tas arī nozīmē, ka groza izmēri var atšķirties par 1-2 cm.

Iekšējie izmēri L 36 x P 23 x A 20 cm
Ārējie izmēri L 39 x P 27 x A 25 cm

Funkcijas:

Šo rotangpalmas velosipēda grozu ir viegli piestiprināt pie velosipēda, izmantojot kastes stiprinājuma komplektu.
Grezna rotangpalmas estētika ar mākslīgās ādas glabātuvi.
Šim praktiskajam uzglabāšanas risinājumam ir cieši pieguļošs vāks.
Piemērots lietošanai ar visa veida velosipēdiem.

Kopš 1976. gada. Kopš 2007. gada Nīderlandes velosipēdu grozu un piederumu ražotājs BASIL strādā, lai palīdzētu velosipēdistiem gūt arvien lielāku prieku no velosipēda un velobraukšanas. Baziliks nodrošina visu šo labumu ar saviem izstrādātajiem velosipēdu groziem un somām. Basil grozu un somu kolekcija ir tik plaša, ka tā apmierinās ikviena braucēja vajadzības un sapņus, lai padarītu velobraukšanu pēc iespējas ērtāku un patīkamāku.

Pārdomāts dizains.
Moderns dizains.
Augsta kvalitāte.
Pieredze kopš 1976. gada. uz priekšu.

Papildu informācija

Zīmols

Basil

Paku automāts

Krāsa

brūns

Jautājiet par produktu

Jūsu vēstule ir nosūtīta!

Nosūtot ziņojumu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un pārbaudiet laukus.

Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!