Velosipēda grozs mājdzīvniekiem Basil Buddy MIK

Monthly payment from 7,71  / 24 months

149,00 

Basil Buddy mājdzīvnieku grozs velosipēda bagāžniekam.

Produkts pieejams

Pieejamība veikalos
Tööstuse 43
Centrālā noliktava
SKU: 20017 Kategorija: Birkas:

Apraksts

Ar Basil Buddy grozu lolojumdzīvniekiem varat paņemt līdzi savu uzticamo draugu, lai kurp jūs dotos. Grozs ir piemērots mazākiem mājdzīvniekiem, taču tas ir ietilpīgs – 45 x 32 x 22 cm. Lai jūsu mīlulim brauciena laikā būtu ērti, grozā ir iekļauts arī mīksts spilvens, ko var novietot groza apakšā. Uzvāks ir izgatavots no izturīgas un veselībai nekaitīgas plastmasas, un tā augšdaļā ir režģis. Tas ir aprīkots ar stiprinājuma ierīci ar MIK sistēmu, kas ļoti atvieglo groza piestiprināšanu un noņemšanu. MIK skava ir piemērota lielākajai daļai paku rāmju, kuru platums ir 10-17 cm.

  • Groza izmēri: 45 x 32 x 22 cm
  • Būrīša izmēri: 45 x 36 x 27 cm
  • MIK stiprinājuma sistēma
  • Mīksts spilvens groza apakšā

MIK sistēma sastāv no divām daļām – apakšējā daļa ir stingri piestiprināta pie iepakošanas rāmja, bet augšējā daļa – pie groza apakšas. Abas daļas ir viegli piestiprināmas un atvienojamas. Video īsumā ir īsi parādīts, kā darbojas MIC sistēma:

Kopš 1976. gada. Kopš 2007. gada Nīderlandes velosipēdu grozu un piederumu ražotājs BASIL strādā, lai palīdzētu velosipēdistiem gūt arvien lielāku prieku no velosipēda un velobraukšanas. Basil visu šo labestību padara iespējamu ar tā izstrādātajiem velosipēdu groziem un velosipēdu somām. Basil velosipēdu grozu un velosipēdu somu kolekcija ir tik plaša, ka tā apmierinās ikviena riteņbraucēja vajadzības un sapņus, lai velobraukšana būtu pēc iespējas ērtāka un patīkamāka.

  • Pārdomāts dizains
  • Mūsdienīgs dizains
  • Augsta kvalitāte
  • Pieredze kopš 1976. gada

Papildu informācija

Zīmols

Basil

Paku automāts

Jautājiet par produktu

Jūsu vēstule ir nosūtīta!

Nosūtot ziņojumu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un pārbaudiet laukus.

Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!