Telefona turētājs ap roku TUNTURI LED telefona sporta aproce, dzeltena

16,99 

Produkts pieejams

Pieejamība veikalos
Tööstuse 43
Tähesaju tee 31

Apraksts

Tuntur LED tālruņa sviras stiprinājums ir pieejams sarkanā vai dzeltenā krāsā. Viedtālruņa turētājs ir noderīga vingrošanas ierīce. Tātad, skrienot, braucot ar velosipēdu, kāpjot, ejot vai pat spēka treniņā, rokas un kabatas paliek brīvas. Rokas rokturis ir izgatavots no neoprēna, un tajā ir uzstādīti LED ieliktņi. Tas palielina valkātāja redzamību tumšajos ziemas mēnešos.

Divu CR2032 bateriju degšanas laiks ir 80 stundas ar mirgošanu un 72 stundas ar nepārtrauktu gaismu. Turklāt mobilā telefona siksniņai ir īpašs atslēgas savienotājs, un tajā ir iekļauts caurspīdīgs PVC vāciņš, kas ļauj lietot viedtālruni arī tad, kad tas ir maciņā.

Velomarket ir oficiālais Tuntur trenažieru un fitnesa aprīkojuma izplatītājs un partneris Baltijā.
 NB! Velomarket piedāvā arī nomaksas iespēju no €9/mēn.
 Detalizētāk skatiet Tuntur produktus oficiālajā Tuntur vietnē . Visus produktus var pasūtīt arī pie mums.
 Tunturi burtiski nozīmē “lielais kalns”, kas simbolizē izaicinājumu pārvarēšanu un sajūtu, kas rodas pēc intensīviem treniņiem un sevis pārsniegšanas.

 Tunturi sākās 1922 . Turku, Somijā , kad brāļi Ārne un Ēro Hārki atvēra velosipēdu veikalu Pyöräkellari Oy. Sākumā galvenā uzmanība tika pievērsta velosipēdu remontam, pēc tam paši ražoja velosipēdus ar nosaukumu Tunturi. Zīmols bija ļoti veiksmīgs, un dažu gadu laikā mazo veikalu nomainīja rūpnīca, un 1950. gados Tuntur zīmols ieņēma vadošo pozīciju vietējā mopēdu tirgū. Izmantojot velosipēdu ražošanā iegūtās tehnoloģijas un zināšanas, Tunturi paplašinājās arī cita sporta aprīkojuma ražošanā.

1969 . 1998. gadā Tunturi mainīja visu fitnesa industriju , ieviešot pasaulē pirmo veloergometru lietošanai mājās , un gadu vēlāk saņēma starptautisku atzinību kā sporta aprīkojuma ražotājs.

 Deviņdesmitajos gados tika pieņemts stratēģisks lēmums koncentrēties uz Tuntur fitnesa produktu un Tuntur velosipēdu ražošanu. Šis lēmums bija svarīgs zīmola tālākai attīstībai. Tunturi tagad ir labi pazīstams zīmols Skandināvijas valstīs, un Tunturi fitnesa produkti tiek pārdoti vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē . Tunturi tagad atrodas Almerē (netālu no Amsterdamas Nīderlandē), kas pieder Accell grupai.

Papildu informācija

Zīmols

Tunturi

Paku automāts

Krāsa

dzeltens

Jautājiet par produktu

Jūsu vēstule ir nosūtīta!

Nosūtot ziņojumu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un pārbaudiet laukus.

Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!