Riteņbraukšanas ķivere Nutcase Suit and Tie Stripe MIPS 56-60cm

99,90 

Velosipēdu ķivere Nutcase Suit and Tie MIPS

Nutcase ķiveres ir bijušas drošības un komforta līderi pēdējo 5 gadu laikā. Nutcase izmanto tehnoloģiski progresīvo MIPS sistēmu, kas ir viena no visdrošākajām šobrīd pieejamajām ķiverēm.

Pašlaik nav noliktavā

SKU: 10001068 Kategorijas: ,

Apraksts

Nutcase ķiveres ir bijušas drošības un komforta līderi pēdējo 5 gadu laikā. Nutcase izmanto tehnoloģiski progresīvo MIPS sistēmu, kas ir viena no visdrošākajām šobrīd pieejamajām ķiverēm. Viņu devīze ir vienkārša – radīt ķiveres, kas ir pēc iespējas tehniski drošākas un ko cilvēki vēlas lietot pat tad, ja ķiveres lietošana nav obligāta. Īsāk sakot, Nutcase devīze ir radīt kaut ko ļoti noderīgu, bet arī ļoti skaistu.

NB! Visām Nutcase ķiverēm ir arī viegli noņemams atbilstošas krāsas knābis, lai pasargātu acis no saules gaismas un lietus – un būsim godīgi! – arī izskatās labi.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:

  • Viegls polikarbonāta ārējais apvalks – izturīgs un triecienizturīgs viengabala veidots ABS saturs
  • MIPS – zemas berzes kustīgs slānis, kas atrodas starp ABS un galvu. MIPS slānis trieciena brīdī izslīd 5-15 mm katrā virzienā, samazinot trieciena ietekmi. Šī tehnoloģija tiek izmantota arī jaunākos automobiļos, lai amortizētu triecienu ietekmi.
  • Inovatīvā Fidlock® snap-and-go magnētiskā fiksācijas sistēma – aizdare nesaspiežas un netriecas.
  • 11 ventilācijas atveres – par 15 % vairāk ventilācijas atveru nekā parastajās ķiverēs, lai novērstu svīšanu un pārkaršanu.
  • 360 grādu atstarotāji uzlabo braucēja redzamību satiksmē.
  • Karstumizturīgais 3 daļu polsterējuma komplekts un GROW Flex Fit sistēma nodrošina ķiveres piestiprināšanu pie galvas gan horizontāli, gan vertikāli, lai tā individuāli pieguļ un būtu ērta.

Izmērs: M (56-60cm)

Ķivere atbilst CE – CPSC – AS standartiem.

Papildu informācija

Zīmols

Nutcase

Ķiveres izmērs (cm)

56-60

Ķiveres izmērs (int)

M

Krāsa

pelēks

Paku automāts

Jautājiet par produktu

Jūsu vēstule ir nosūtīta!

Nosūtot ziņojumu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un pārbaudiet laukus.

Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!