Priekšējais grozs BASIL GREEN LIFE L, 30 l, gaiši brūns

72,90 

Basil Green Life Rattan L ir roku darbs velosipēda grozs. Modernais velosipēda grozs ir izturīgs, un to var piestiprināt pie kastes bagāžnieka priekšpuses.

Produkts pieejams

Pieejamība veikalos
Tööstuse 43
Tähesaju tee 31
Centrālā noliktava

Apraksts

Priekšējais grozs Basil Green Life grozs nodrošina izturīgu velosipēda grozu. Pateicoties rotangpalmas materiālam, grozs ir viegls un izturīgs pret laikapstākļiem. Vai meklējat ietilpīgu velosipēda grozu? Tad šis taisnstūra velosipēda grozs ir domāts tev! Ar vismaz 30 litru ietilpību jūs varat ērti nēsāt līdzi ikdienas iepirkšanos vai rokassomu.

Pateicoties Basil Green Life MIK instalācijas komplektam, jūs varat salikt MIK adaptera plāksni zem groza. Tādā veidā jūs varat noklikšķināt uz groza priekšpuses vai iepakojuma rāmja. Vai meklējat pastāvīgu pielikumu? Šajā gadījumā varat izmantot Basil Crate stiprinājuma sistēmu. Visas minētās montāžas sistēmas jāiegādājas atsevišķi.

Iespējas:
Ar Basil Green Life Rattan L jūs iegūstat izturīgu grozu ar riteņiem.
Plašs riteņu grozs ar ietilpību 30 litri.
Izgatavots no ekoloģiskas rotangpalmas.
Roku darbs.
Viegli piestiprināms ar Basil Green Life MIK stiprinājumu komplektu, rāvējslēdzēju saitēm vai bazilika kastes stiprinājuma komplektu (nopērkams atsevišķi).

Kopš 1976. gada. Kopš 2007. gada Nīderlandes velosipēdu grozu un piederumu ražotājs BASIL strādā, lai palīdzētu velosipēdistiem gūt arvien lielāku prieku no velosipēda un velobraukšanas. Baziliks nodrošina visu šo labumu ar saviem izstrādātajiem velosipēdu groziem un somām. Basil grozu un somu kolekcija ir tik plaša, ka tā apmierinās ikviena braucēja vajadzības un sapņus, lai padarītu velobraukšanu pēc iespējas ērtāku un patīkamāku.

Pārdomāts dizains.
Moderns dizains.
Augsta kvalitāte.
Pieredze kopš 1976. gada. uz priekšu.

Papildu informācija

Zīmols

Basil

Paku automāts

Krāsa

brūns

Jautājiet par produktu

Jūsu vēstule ir nosūtīta!

Nosūtot ziņojumu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un pārbaudiet laukus.

Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!