Bagāžas rāmja grozs Basil Cento Rattan Look, brūns

64,90 

Basil Cento Rattan Look velosipēda grozs ir stilīga izvēle velosipēdistiem glabāšanai un ir vienkārši piestiprināts pie velosipēda aizmugures.

Produkts pieejams

Pieejamība veikalos
Tööstuse 43
Tähesaju tee 31

Apraksts

Šis uzkrītošais bagāžnieka grozs ir lieliski piemērots jebkuram sieviešu velosipēdam. Basil Cento Rattan Look Basket ir izgatavots no izturīgas sintētiskas rotangpalmas, kas ir izstrādāts tā, lai izturētu nodilumu, vienlaikus nodrošinot daudz vietas visu nepieciešamo lietu uzglabāšanai. Šim grozam ir klasiska estētika, savukārt izturīgā būtība nodrošina, ka tas kalpos arī turpmāk, padarot to gan praktisku, gan stilīgu. Piemērots fiksētai montāžai uz bagāžnieka, uzstādīšana ir ļoti vienkārša.
Maksimālā kravnesība 5 kg.

Vēl viena galvenā Basil velosipēda groza iezīme ir tā ūdensnecaurlaidīgā ārpuse, kas nodrošina tā integritātes saglabāšanu pēc neskaitāmiem braucieniem vētrainā laikā. Ja meklējat kvalitatīvu velosipēda grozu klasiskā krāsā, Basil Cento Rattan Look noteikti ir īstais ceļš ar augstu funkcionalitāti, stilu un vērtību.

Funkcijas:

Šis plastmasas rotangpalmas velosipēda grozs ir dabiski brūns.
Piemērots stacionārai uzstādīšanai velosipēda aizmugurē.
Ūdensnecaurlaidīgi materiāli nodrošina, ka šis grozs ir piemērots visiem laikapstākļiem.
Maksimālais pārvadāšanas svars 5 kg (apm.).

Kopš 1976. gada. Kopš 2007. gada Nīderlandes velosipēdu grozu un piederumu ražotājs BASIL strādā, lai palīdzētu velosipēdistiem gūt arvien lielāku prieku no velosipēda un velobraukšanas. Baziliks nodrošina visu šo labumu ar saviem izstrādātajiem velosipēdu groziem un somām. Basil grozu un somu kolekcija ir tik plaša, ka tā apmierinās ikviena braucēja vajadzības un sapņus, lai padarītu velobraukšanu pēc iespējas ērtāku un patīkamāku.

Pārdomāts dizains.
Moderns dizains.
Augsta kvalitāte.
Pieredze kopš 1976. gada. uz priekšu.

Papildu informācija

Zīmols

Basil

Paku automāts

Krāsa

brūns

Jautājiet par produktu

Jūsu vēstule ir nosūtīta!

Nosūtot ziņojumu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un pārbaudiet laukus.

Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!
Laukums ir obligāts!